Zapraszamy na spotkanie kończące wystawę "Miasto i jego mieszkańcy. Kamień Pomorski w latach 60. XX w." prezentowaną w naszym Muzeum od 23 maja br. Spotkanie będzie miało charakter wykładu prezentującego historię Kamienia w siódmej dekadzie minionego stulecia. Odbędzie się 9 listopada o godz. 18.00 w siedzibie MHZK przy ul. Adama Mickiewicza 34.

Wystawa "Z Syberii do Monte Cassino"

18 września 2022 r. w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej otwarta została wystawa „Z Syberii do Monte Cassino” przygotowana wspólnie z Zarządem Międzygminnym Koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Kamieniu Pomorskim oraz Zarządem Wojewódzkim ZKRPiBWP w Szczecinie. Otwarcie wystawy poprzedziła uroczysta msza święta...

Zaproszenie na otwarcie wystawy "Z Syberii do Monte Cassino"

Zarząd Koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Kamieniu Pomorskim, Zarząd Wojewódzki ZKRPiBWP oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej zapraszają na otwarcie wystawy "Z Syberii do Monte Cassino", które odbędzie się w niedzielę, 18 września br., o godzinie 11:15 w siedzibie MHZK przy ul. Adama Mickiewicza 34.

Otwarcie wystawy...

Wystawa malarstwa i ceramiki ręcznie malowanej Marii Horoszkiewicz-Cioroch

2 lipca 2022 r. w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej otwarta została wystawa malarstwa i ceramiki ręcznie malowanej mieszkanki naszego miasta Marii Horoszkiewicz-Cioroch.

Maria Horoszkiewicz-Cioroch urodziła się i mieszka w Kamieniu Pomorskim. Ukończyła studia pedagogiczne, a następnie plastyczne na Uniwersytecie Szczecińskim. Swe obrazy po...

Zaproszenie na wernisaż

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa i ceramiki ręcznie dekorowanej mieszkanki Kamienia Pomorskiego Marii Horoszkiewicz-Cioroch, które odbędzie się w sobotę, 2 lipca, o godz. 17:00 w siedzibie naszego Muzeum przy ulicy Adama Mickiewicza 34.