Informujemy, iż w związku z panującą epidemią koronawirusa Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej jest nieczynne dla zwiedzających do odwołania.

wesołych świąt

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku

życzą

dyrektor i pracownicy Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej

w Kamieniu Pomorskim

Wystawa malarstwa „metaFIZYKA obrazu”

1 grudnia br. w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej miało się odbyć otwarcie wystawy "metaFIZYKA obrazu" zorganizowanej przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Golczewie. Niestety ograniczenia związane z epidemią koronawirusa spowodowały, iż wernisaż nie mógł się odbyć, a prezentowane na wystawie prace możemy zobaczyć, w wersji internetowej...

muzeum

Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. ograniczenia w funkcjonowaniu instytucji kultury wywołane epidemią koronawirusa zostały przedłużone. W związku z powyższym Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej jest nieczynne dla zwiedzających do 27 grudnia br.

Covid-19

Informujemy, iż na podstawie decyzji Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej będzie nieczynne dla zwiedzających od 7 do 29 listopada br.

O zmianach w działalności naszego Muzeum będziemy informować na stronie internetowej MHZK oraz na muzealnym profilu Facebook.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w grudniu!